Subway surf hile apk indir son sürüm. Subway Surfers 1.102.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk indir » APK Dayı

Subway surf hile apk indir son sürüm Rating: 8,2/10 1154 reviews

Subway Surfer Cheats Beijing 1.03 Son versiyon apk indir (Android Subway Surfer Hileleri) » Apk Oyun indir

subway surf hile apk indir son sürüm

Oyunu İndirin Subway Surfers Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz. Bu kocalamaca esnasında ufak tefek takılmalarda bekçi hemen yakalamasa da oldukça yaklaşıyor ve bir sonraki hatayı affetmiyor. Sınırsız olan paranızla doya doya karakter açabilir ve belki daha önce hiç kullanmadığınız özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. En güncel hileyi ilk Apkindir. Uzun lafın kısası, burada hileler işlevleri şunlardır: 1 - Sınırsız para 2 - Sınırsız tuşları 3 - Metro Surfer tüm sürümleri bütün karakterler mevcuttur 4 - Tüm kurulları mevcuttur 5 - Tüm yükseltmeleri maksimum düzeyde 6 - X350 noktasının çarpan İkinci olarak, benim app bir profesyonel olarak oynamak için nasıl öğretecek oyun Metro Surfer Pekin video ve bu oyun için ipuçları içerir.

Next

Subway Surfers v1.96.2 Hileli Mod

subway surf hile apk indir son sürüm

Subway Surfers Hilesi İndir, Subway Surfers Para Hilesi İndir, Subway Surfers Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Özellikle reklam gibi video hazırlayanı ciddi ölçüde rahatsız. Her güncellemeyle birlikte oyunun geçtiği şehir değiştirilmektedir. Subway Surfers oyununda para kazanmak oldukça zaman alıcıdır. Uygulama indirmek için ilgili kategoriye girerek beğendiğiniz uygulamanın apk'sını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen hemen bütün cihazlarda akıcı olarak oynanabilen bu oyun basit bir konsepte dayansa da oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için birebir. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

Next

Android Apk İndir

subway surf hile apk indir son sürüm

Subway Surfers'da amacınız engellere takılmadan arkanızdan gelen bekçi dayıdan kaçmaktır. Trenlerin üzerine grafiti yapan karakterimizi bekçi yakalıyor ve uçsuz bucaksız bir kovalamaca başlıyor. Bekçi dayı sizi graffiti yaparken görüyor ve peşinizden koşuyor. Karaoke yapmaya ve şarkı söylemeye başlamak için Quick Open Filebutonuna tıklayın ve çalmak istediğiniz şarkıyı seçin. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4. Eğer bekçi dayı sizi yakalarsa bir kaç anahtar karşılığında kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Mobi, Android telefonlarınıza mobil oyun yükleme ve oynama imkanı sunan apk indirme sitesidir.

Next

Subway Surfers Son Sürüm Android Hileli MOD Apk İndir

subway surf hile apk indir son sürüm

Topladığınız altınlarla yeni karakterler açabilir veya topladığınız altınlar ile karakterinize yeni özellikler kazandıra bilir ve yeni açtığınız özellikleri geliştirebilirsiniz. Subwаy Surfers düzenli olаrаk güncelleniyor her yeni sürümde dünyаnın fаrklı bölgelerinde koşmаyа devаm ediyoruz. Sitedeki içerikler hileli apk ve ücretsiz apk oyunlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Kiloo аnd Sybo tаrаfındаn üretildi. Subway surfers son sürümde de arkadaşlarınızla olan rekabetiniz devam ediyor.

Next

Subway Surfers v1.96.2 Hileli Mod

subway surf hile apk indir son sürüm

İlk başta, bu oyun hileleri içerir. Amacınız bekçiden kaçmak için sağa sola yukarı aşağı doğru hareket ederken aynı zamanda bonusları ve altınları toplayarak daha çok puan kazanmak. Her güncelleme dünyanın farklı bölgelerini kurgulanan oyunda 10 Temmuz 2014 tarihinde Paris v1. Sprey boya ile grafiti yaparken peşine düşen bekçiden kaçmak için tren raylarında koşan bir gencin maceralarını konu alan Subway Surfers oyunu klasik bir sonsuz koşu oyunudur. Güncellemeyi yapan kişiler oyunlarına oynarken güncellenmesi yapılan şehrin izlerini rahatlıkla fark edebilmektedir. Her güncelleme de dünyanın farklı bölgeleri kurgulanan oyunda yeni güncellenen sürüm olan 1.

Next

Subway Surfers Paris Hileli MOD Full Apk indir » Apk indir

subway surf hile apk indir son sürüm

Lakin paranız var diye çokta şımarmayın, tadını almaya bakın. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1. Ben size Subwаy Surfers sınırsız pаrа ve аnаhtаr hileli аpk dosyаsını verdiğimden siz sürekli ekstrа özellik sаtın аlаbilecek ve kаldığınız yerden hep devаm edebileceksiniz. . Yasal Uyarı: Bu uygulama resmi olmayan bir rehber, aynı yetkili ya da oyunun yaratıcısı tarafından oluşturulan değildir.

Next

Subway Surfers Son Sürüm Android Hileli MOD Apk İndir

subway surf hile apk indir son sürüm

Mobil platformun dünya üzerinde en çok oynanan oyunlarından biri olan Subway Surfers ile tanışın. Oyunu daha eğlenceli böyle cıvıl cıvıl bir hale getirebilmek içine ekstra özellikler satın alabiliyorsunuz. Kahramanımız oyun içinde trene grafiti yaparken yakalanıp kaçan önüne çıkan engelleri açan, para ve anahtar simgelerini toplayıp eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Bugün sizlerle Subway Surfers Son Sürüm'ünü yani Subway Surfers Son Sürüm Apk'yı paylaşacağım. Arcade kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.

Next

Subway Surfer Cheats Beijing 1.03 Son versiyon apk indir (Android Subway Surfer Hileleri) » Apk Oyun indir

subway surf hile apk indir son sürüm

Apk dosyasını indirdikten sonra cihazınıza atmak yeterli olmaktadır. Oyun adı, resimler, karakterler, logo ve diğer ayrıntıları bize ama kendi sahipleri tarafından oluşturulmaz. Kаrаkterinizin tipini, üzerindeki kıyаfeti, kаykаyını vs değiştirebiliyorsunuz. Tren raylarında koşarak altınlar toplayıp aynı zamanda önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekiyor. Ben size Subway Surfers sınırsız para ve anahtar hileli apk dosyasını verdiğimden siz sürekli ekstra özellik satın alabilecek ve kaldığınız yerden hep devam edebileceksiniz.

Next