Google play store indirme bekleniyor diyor. Google Play (APK) İndir

Google play store indirme bekleniyor diyor Rating: 9,9/10 1128 reviews

Yaygın Google Play Store sorunları ve çôzümleri (Play Store indirme bekleniyor)

google play store indirme bekleniyor diyor

Uygulamayı indir butonuna bastıktan sonra bir süre beklemeniz gerekmektedir. Arka Plan Veri Kısıtlamalarını Kapat Google Play Hizmetlerinin sınırsız veri erişimine sahip olması iyi bir şeydir. Eğer wifi üstünden bağlanıyorsanız internet sağlayıcınızla irtibata geçerek sorunu dile getirebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve ebeveyn kontrolleri ile birlikte gelir. Arka Planda Güncelleme Yapılıyor Mu? Android işletim sisteminin resmi uygulama marketi Google Play Store , bazen sinir bozucu olabiliyor. Karşılaşılan hatanın çözümü bazı ayarların ve kontrollerin yapılması ile kolayca giderilir.

Next

Google Play Store' den uygulama indiremiyorum

google play store indirme bekleniyor diyor

Kullanılabilir alan bilgisini listede görebilirsiniz. Peki bu tarz indirme sorunlarında çözüm önerileri neler olabilir birlikte bakalım. Tümü sekmesine gelin ve İndirme yöneticisi' ni seçin. Normalde rootsuz Android cihazlarda yüklü olan Google Play uygulamasını silmeniz mümkün değil. Eğer Android akıllı telefon veya tabletinizi fabrika ayarlarını değiştirmeden kullanıyorsanız Google Play kullanımında problem yaşamanız çok da mümkün değil.

Next

Google Play Store'un Mobil Verilerde Çalışmaması Nasıl Düzeltilir?

google play store indirme bekleniyor diyor

Veriyi sil ve Önbelleği sil butonlarına dokunun. Hesaplardan google hesabımı açıp fakat yine bu hata geliyor ise, Ne yapmalısınız? Çünkü indirme bekleniyor iletisi arka planda bazı işlemlerin yapılması gerektiğini indirmeyi sıraya aldığını gösterir. Çoğu zaman ön belleğin doul olması ve başka sorunlar sebebiyle cihazın başlatılması cihazın rehberliğinde bir rahatlama meydana getireceği için sorun buradan kaynaklanıyor ise çözülecektir. Eğer sorun Google Play sunucuları ile alakalı ise sadece sizi ilgilendiren bir mesele olmadığı için sorunun düzeltilmesini bekleyebilirsiniz. Arkadaşlar bugün ki makalemizi kategorimiz altına yazıyoruz. Önbelleği silmek, cihazınızdan hiçbir veriyi silmez. Makale konumuz ise Play Store indirme hatası ile ilgili olacak.

Next

Google Play Store' den Uygulama İndiremiyorum [ÇÖZÜM]

google play store indirme bekleniyor diyor

Tüm bu saydığımız güzel özelliklerin dışında mobil cihazlarınız üzerinde yer alan tüm uygulamaları, oyunları ve diğer verileri hesabınız üzerine kolayca yedekleyebilirsiniz. Durup dururken ve telefonu biraz kurcalamayla başlayan Play Store sorunları oldukça karışık bir hal alabiliyor. Mobil internetiniz ile uygulamayı indiremiyorsanız Wi-Fi ağı ile indirmeyi deneyebilirsiniz. Uygulama inmiyor ve paused diyorsa genelde su sıralar discovery de oluyor şöyle bir çözüm onerim var. Adım 3 : Google Play Servisleri üzerine dokunun.

Next

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü !

google play store indirme bekleniyor diyor

Ve bu yazıyı okuduğun için seni çok seviyor. Diğer Çözüm denemesi Android 4. Bunun yerine bu uygulama bilginiz dışında devre dışı kalmış olabilir. Uygulama tercihlerini sıfırla üzerine dokunun. Eğer telefonunuzu yeni aldıysanız veya telefona format attıysanız bu sorunu yaşayabilirsiniz. Android'in resmi uygulama marketi Google Play Store'da yaşanan sorunların en yaygını bunlar olarak görülüyor. Ardından bir sonraki ekranda Hesabı kaldır üzerine dokunun.

Next

Google Play Store İndirme Sorunu Nasıl Çözülür?

google play store indirme bekleniyor diyor

Telefon indirmeyi telefon hafızasına yapmaya çalışıyordur. Bu çözümleri uyguladıktan sonra işinize yaradıysa veya hala bir çözüm olmadıysa aşağıda yorum olarak belirtebilirsiniz. İşte sıklıkla görülen Google Play Store sorunları ve çözümleri Bu sorunun birçok sebebi olabilir. Google Play Store, uygulamaları ve güncellemelerini indirebilecekleri Android cihazların hazine evidir. Başka bir uygulama indirmeye çalışın? Bu durumda güncellemeleri kapatarak devam etmeniz gerekmektedir.

Next

Google Play Store, Hatası Nasıl Çözülür?

google play store indirme bekleniyor diyor

Cihaz Ayarlar'ından Uygulama yöneticisini açın. Her neyse fakir edebiyatını geçtikten sonra asıl meselemize gelelim; google play indirmiyor hocam… Malesef Google Play zaman zaman insanların uygulama indirme noktasında sorun yaşadıkları bir mecra. Listeden silmek istediğiniz uygulamayı seçin ve kaldır deyin. Yeniden başlatma ile genellikle hata düzelmektedir. Adım : Cihazınızı yeniden başlatın.

Next

Google Play Store, Hatası Nasıl Çözülür?

google play store indirme bekleniyor diyor

Arka planda yapılması gereken işlemleri sonuçlandırılması ile indirme işlemi kısa süre içerisinde devreye girecektir. Sorunun çözümü için öncelikle hataya sebebiyet verecek ayarların kontrol edilmesi gerekir. Açılan ekrandan herhangi bir uygulamanın güncelleme işleminin olup olmadığını kontrol edin. İndirme Bekleniyor Hatası Çözümü Google Play Store, arka planda telefonunuzda yüklü olan uygulamaları güncelliyor olabilir. Onaylamanızı isteyen bir açılır pencere alacaksınız. Cihazınızın ana Ayarlar uygulamasını açın. Bizi Takip Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Next

Play Store indirme Bekleniyor Hatası Çözümü

google play store indirme bekleniyor diyor

İndirilirken Hata Oluştu Cihazda Yeterli Alan Yok. Adım 3: Cihazınızı yeniden başlatın. Şimdi Wifi yi kapatıp tekrar açıp indirmeyi deneyin. Tarih ve saat ayarlarınıza geri dönün 1. Sorun düzeldikten sonra, nı inceleyebilirsiniz. Bu tür Play Store sorunlarını yaşarsanız yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz. Google Play Store uyguluma adına tıklayın.

Next

Google Play (APK) İndir

google play store indirme bekleniyor diyor

Tüm bunların dışında Google Play'in en güzel özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılar için özel olarak seçilmiş uygulamalar ve oyunlar sayesinde sürekli olarak yeni ve popüler olan içerikleri kolayca keşfedebilecek olmanızdır. Adım 2: Aygıt kapandıktan sonra, açmak için güç düğmesini basılı tutun. Geçiçi sunucu sorunlarının çözülmesini beklemeniz gerekiyor. Bu sayede akıllı telefon veya tabletinizin başına bir şey gelmesi durumunda tüm verilerinizi güvenli bir şekilde yeni mobil cihazınız üzerine geri yükleyebilirsiniz. Özellikle artırılabilir hafıza desteğine sahip olmayan Android tabanlı cihazlarda hafıza belleği çok çabuk dolabiliyor.

Next