Torrentten film indirme nasıl yapılır. İnternetten Programsız Film İndirme

Torrentten film indirme nasıl yapılır Rating: 6,2/10 1908 reviews

uTorrent ile Dosya İndirme Nasıl Yapılır

torrentten film indirme nasıl yapılır

Eğer bir torrent hizmeti üzerinden film indirmek istersek ve uygun torrent programını yüklediysek sıra geldi. Buralarda verilen bağlantılardan istediğiniz filmi letitbit veya uploaded. Sizlere bu yazıda kullanarak dosya indirmenin temel noktalarından bahsedeceğim. İnternet ve bilgisayar kullanıcı düzeyiniz her ne olursa olsun bu temel adımları takip ederek istediğiniz dosyaları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Güncel filmleri sinemada salonlarından takip edebiliyoruz, fakat ya kaçırdığımız filmler olursa? Bunun için arama motoruna aradığınız filmin ismini yazın sonuna da torrent kelimesini ekleyin. Ancak şu aşamada herhangi bir torrent dosyasını açmadığımızdan dolayı herhangi bir indirme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Next

Torrent nedir ? Nasıl kullanılır ? [Resimli Anlatım]

torrentten film indirme nasıl yapılır

Adres kısmına indirmek istediğiniz youtube videosunun adresini yapıştırın. Zaten site de size gösteriyor arama motoru olduğunu. Üstelik programa da ihtiyaç yok. Bu yöntemde AppStore harici bir yerden uygulama yüklüyorsunuz. Standart dosya barındırma servislerinin pek çok sorunu ve bekletme süreleri mevcut olduğundan dolayı torrent kullanmak çok dosya indiren kullanıcılar için gerekli hale geliyor.

Next

Film Sitelerinden Film Nasıl indirilir

torrentten film indirme nasıl yapılır

Eğer üyeliğiniz yoksa üye olun. Bu aşamada yine yararlanabileceğimiz bir sürü torrent sitesi bulunmakta ama ben en ünlüsünü ve bence en iyisini tavisye ederim. Not:Film indirme alanı internetin illegal alanlarından birisidir. İndirme işlemi bittikten sonra filminizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. İndirdikten sonra programı normal bir oyun yada başka bir program kuruyormuş gibi kurun. Eğer uygulamadan film indiremediyseniz ve sormak istediğiniz sorular olursa yorum yazarak sorabilirsiniz.

Next

Torrent nedir, internetten nasıl film indirilir?

torrentten film indirme nasıl yapılır

Bir dosyayı doğrulamak için kullanılan değerlerdir. İnternet indirme hızınıza göre, indirme süreniz değişeceğinden, değişik hızlarda filminizi indiriyor olacaksınız. Aslında hiç bir şey yapmıyorsunuz sadece torrent programınızı açık bırakmanız gerekiyor hepsi bu. Farklı bir tarayıcadan dizi sitesini açtım , link kopyalama yaptım ve kopyala mp4 formatına kadar geldim fakat videoyu bulmuyor. Yazılım bilgisayarınızın vazgeçilmez yazılımlarından biri olacaktır.

Next

uTorrent ile Dosya İndirme Nasıl Yapılır

torrentten film indirme nasıl yapılır

Sitemiz Türk Ceza Kanunu'nun 125. Bu reklamları geçtikten sonra Play butonuna tıkladığınızda bir kaç saniye sonra Kaydet butonu ekrana gelecektir. Peki torrent dosyalarını nereden indireceğiz? En geç 24 saat içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Bu yöntemler sıklıkla işlemez hale gelebiliyor. Çıkan sonuçlar şöyle: Şimdi burada sizinde gördüğünüz gibi bir sürü torrent dosyası çıktı karşıma. Siz bilgisayarın başında değilken koyun sıraya insin dosyalar.

Next

Telefondan Film İndirme Nasıl Yapılır 2019

torrentten film indirme nasıl yapılır

Karşınıza çıkan pencerede indireceğiniz konumu seçebilir ve torrent içerisinden ayıklamak veya indirmek istemediğiniz dosyalar olursa bunları seçebilirsiniz. Ama cep bankacılığı tarzı işler için cihazınızı kullanmıyorsanız, korkacak çok bir şey olmayabilir. Bu site üzerinden AppValley uygulamasını yüklediğinizde, elinizin altında birçok işe yarar uygulama oluyor. Eskiden büyük ekranlarda , ses sistemlerinde izlediğimiz filmleri artık telefonlarımızda online olarak izliyoruz. Böylelikle internet kotanızdan kesilmeden film keyfini yaşayabilirsiniz.

Next

Film Nasıl İndirilir?

torrentten film indirme nasıl yapılır

Bu video sitelerinin her birinden kolayca video indirebilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak için internette ücretsiz olarak dağıtılan torrent programları bulabilir ve yükleyebilirsiniz. Adım 4: Convert2mp3 sitesi almanca olarak açılıyor. Sevdiğiniz sanatçıların müzik videolarını indirip istediğiniz zaman rahatlıkla internetiniz gitmeden izleyebilirsiniz. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. İstediğiniz film ve videoyu indirerek film keyfi yaşayabilirsiniz. Öncelikle yaptığınız paylaşımlardan dolayı insanlara yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Next

[Çözüldü] Ücretsiz kolayca film indirme sitesi veya programı varmı?

torrentten film indirme nasıl yapılır

Bunu geçici bir ağ gibi düşünün, fakat çok daha karmaşık. Bunun için belirli programlar var. Siz de yorum yaparak, sosyal medya hesaplarımıza abone olarak, özellikle de google + butonuna tıklayarak, bize destek olabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan kullanarak hızınızı artırabilirsiniz. Sonuçta depolama alanınızdaki dosyalar bulunur. Download butonuna basınca da film iner. Ayrıca akıllı telefonlar için de torrent programları mevcuttur.

Next

Hızlı Film İndirme Programı 2017 İndir (Türkçe ve Ücretsiz)

torrentten film indirme nasıl yapılır

Dur bakayım birisi torrent mi dedi? Dünyanın en iyi izleme araçlarından birisidir. Seeder fazla olan sunucuları tercih et. Torrentler sayesinde farklı çözünürlük ve dillerde yüz binlerce filime anında ulaşabilir ve bu filmleri indirebilirsiniz. O tür dosyalar için Rapidshare daha iyi olur. İngilizceniz varsa onları es geçmemenizi öneririm. Bunun için çeşitli siteler var. Altta kullanıcıların yaptığı yorumlara bakarak da indireceğiniz dosya hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Next